Intencje Mszalne

intencje
TYGODNIOWE INTENCJE MSZALNE:  od  18 kwietnia do 24 kwietnia

1.  Poniedz. – g. 7.00  + Jana Brdaka.                                

                    – g. 9.00   + Rców: Eugeniusza i Mariannę Jankowskich, brata i bratowe Jankowskich  

                                                        i  bratową Zofię Jankowską.

                    – g. 18.00 1.+ Rców: Janinę  i Romana Piotrowskich – w r. ś.

                                   2.+ Piotra Kwiatkowskiego.

2.  Wtorek     - g. 7.00  + Katarzynę i Emiliana Marciniak.                                         

                    – g. 9.00   + Braci: Tadeusza i Mariana oraz Rców: Anastazję i Henryka Krzysikowskich –   

                                     w 1 r. ś. Tadeusza.

                    – g. 18.00 1.+ Krzysztofa Włodarskiego – w 4 r. ś.

                                   2.+ Stanisława Okońskiego – w 16 r. ś.

3.  Środa         - g. 7.00    + Sabinę Jankowską. / 1 pogrz./.

                       – g. 9.00  +           Krystynę Fisz – w 1 r. ś.

                     - g. 18.00  1. – W int. Ojca św., Ojczyzny, radia Maryja i TV Trwam – int. od Koła

                                          Przyjaciół Radia Maryja w Sierpcu.

                                     2. + Za Ryszarda Mocki – w r. urodzin.

4. Czwartek   - g. 7.00  + Mariannę Leśniewską. / 1 pogrz./.

                     -  g. 9.00  + Irenę Klana. 

  – g. 18.00 1. + Za zmarłych Księży Proboszczów tej parafii – int. od chórzystów.

                              2. + Jerzego Trębińskiego i zmarłych z Rny Trębińskich i Kowalskich.                                   

5. Piątek       - g. 7.00      +  Mariannę Wojciechowską.

                    – g. 9.00      + Jana Jagodzińskiego.

                    – g. 18.00  1. +  Mariana Mielczarskiego – w 18 r. ś.

                                    2. + Bronisławę i Stanisława Nowak i Piotra Szychudę.                            

6. Sobota               – g. 7.00  1.  + Jerzego Mańkowskiego – w Dniu Imienin.

                                   2.  + Jerzego Trochimczyka – w Dniu Imienin.

                                   3.  + Andrzeja Zdanowskiego – w 4 r. ś.                                                      

                    – g. 9.00       + Karola Maćkowskiego, Jarosława Wolskiego, Krzysztofa Wawrzyńskiego,

  Krzysztofa Kwiatkowskiego – w 10 r. ich ś.  

                    – g. 17.00 – O bł. Boże dla: Michała Chyżyńskiego i Anny Krawczyk – w dniu ślubu.

                     – g. 18.00     + Rców: Zofię i Jana Bylickich i brata Jana.                       

7. Niedziela           – g. 7.00    +  Rców: Helenę i Feliksa Nowakowskich i męża Wacława Persińskiego.

                    – g. 8.00  + Rców: Marię i Henryka Bondyrów – w  20 r. ś. mamy.

                    – g. 9.30  + Rców: Helenę i Zygmunta oraz braci: Henryka i Ludwika Lemańskich – w

11 r. ś. mamy

                    – g. 11.00 + Jerzego Sarnowskiego – int. imieninowa.                              

          – g. 12.30 1. – O bł. Boże dla Zofii i Leszka Strześniewskich – w 40 r. ich ślubu.

     2.  - W int. parafian i wszystkich, którzy zwykle się modlą w naszej farze i za

                                       zmarłych, za których się modlimy w wypominkach rocznych.                              

                    – g. 16.00  + Czesławę i Stefana Kęcisz i siostrę Annę – w 40 r. ś. Czesławy.

                    – g. 18.00  + Adama Korytowskiego – w 11 r. ś.

 

TYGODNIOWE INTENCJE MSZALNE:  od  25 kwietnia do 1 maja

1.  Poniedz. – g. 7.00  + Katarzynę i Emiliana Marciniak.                                 

                    – g. 9.00   + Mariannę i Bronisława Wierzbowskich.

                    – g. 18.00 1.+ Irenę Kaniecką.

                                   2.+ Genowefę Gardzińską.

2.  Wtorek     - g. 7.00  + Irenę Lewandowską.                                       

                    – g. 9.00   + Zofię Jankowską.

                    – g. 18.00 1.+ Mieczysławę Starościak – w 2 r. ś. – int. od Stowarzyszenia SM.

                                   2.+ Wojciecha Kowalskiego – z ok. imienin.

3.  Środa         - g. 7.00    +  Janinę Goc.

                       – g. 9.00  +          Urszulę Malanowską – w 12 r. ś.

                     - g. 18.00  1. + Henrykę Stawicką.

                                     2. + Jadwigę Balcerowską.

4. Czwartek   - g. 7.00  + Marka Kożuchowskiego.

                     -  g. 9.00  + Andrzeja Przybyszewskiego.       

  – g. 18.00 1. + brata Mieczysława Zarzyckiego – 8 r. ś.

                            2. + Rców: Stanisławę i Franciszka Marciniak i zmarłych z Rny Marciniak.                                   

5. Piątek       - g. 7.00      +  Janinę Goc.

                    – g. 9.00      + Janinę Urbańską – w 15 r. ś. i Stanisławę Urbańską.

                    – g. 18.00   +  Marię i Wincentego Trojanowskich – w 7 r. ś. Marii.

                    – g. 18.30   – O bł. Boże dla Marzeny i Piotra Dąbrowskich – w 25 r. ich ślubu.                            

6. Sobota               – g. 7.00  1.  + Edwarda Jankowskiego. / 1 pogrz./.

                                   2.  + Andrzeja Szczęsnego.                                                                                   

                    – g. 9.00       + Mirosława Górzyńskiego – z ok. rocz. urodzin.                

                    – g. 18.00     + Andrzeja Szczęsnego – int. od Biura Krajowej Informacji Podatkowej w Płocku.                       

7. Niedziela           – g. 7.00    +  Wiesławę Żebrowską – w 4 r. ś. i Jana Żebrowskiego.

                    – g. 8.00  + Stanisława Rogowskiego – w  13 r. ś.

                    – g. 9.30  + Władysławę Kucińską – w 16 r. ś.

                    – g. 11.00 + Stanisława Świątkowskiego i Stanisławę Parzęcką – z ok. imienin.                           

                    – g. 12.30 – W int. parafian i wszystkich, którzy zwykle się modlą w naszej farze i za

                                       zmarłych, za których się modlimy w wypominkach rocznych.                              

                    – g. 16.00  + Zygmunta Kozłowskiego – z ok. imienin i Rców Jankowskich.

                    – g. 18.00  + Helenę Paciuszkiewicz – w 4 r. ś., Romualda Mosakowskiego – w 38 r. ś.,

                              Leona Paciuszkiewicza – w 50 r. ś