Intencje Mszalne

intencje

  

      TYGODNIOWE INTENCJE MSZALNE:  od 24  listopada do 30 listopada   

1. Poniedziałek- g. 7.00    + Bożenę Koper.                                           

                        - g. 9. 00    + Edwarda Chodorowskiego. / 1 pogrz. /.                

           – g. 18.00  1. + brata Ks. Andrzeja Górskiego.

                                       2. + Jadwigę i Wiesława Rycharskich – w r. ś. Wiesława.                              

2.  Wtorek     - g. 7.00       + Kazimierę Cędrowską. / 1 pogrz. /.

                     - g. 9.00        + Sabinę Dobrzeniecką.                                

                      – g. 18.00   1. + męża Jerzego Marlęgę – w  18 r. ś. i córkę Krystynę – w 16 r. ś.

                                       2. + Stefana Sobocińskiego.

3.  Środa         - g. 7.00     – O bł. Boże dla nowożeńców: Anny i Tomasa Rames.

                      – g. 9.00     + Reginę Słoma.                 

                      – g. 18.    1.  + Jana Dominika Zbierzchowskiego.

                                    2.   + Zdzisława Głowackiego.

4. Czwartek     - g.7.00      + Kazimierza Synakowskiego. / 1 pogrz. /.

                        – g. 9.00     + Józefa Kownackiego – w 15 r. ś.

   – g. 18.00  1. + Zbigniewa i Aleksandra Sobiech.

                                       2. + Urszulę Pilewską – int. od koleżanki Anny Kukowskiej.                                                

5. Piątek       - g.7.00      + Barbarę Muszyńską. / 1 pogrz. /.

                    – g.9.00      + Andrzeja Kossakowskiego.

- g. 18.00  1. + Jerzego Wierzbickiego – w 10 r. ś.              

                                      2. + Rców: Andrzeja i Zofię Zdziarskich.

6. Sobota               – g.7.00         + Reginę Słoma.         

                              – g. 9.00    1.   +  męża Damazego Wawrzyńskiego – w 4 r. ś.

                                             2.  + Wacława Sadowskiego, Annę i Bolesława Sadowskich, Zenobię i Henryka

                                                      Sztal.

               – g. 18.00    + Stanisława Chojnackiego – w 2 r. ś.          

7. Niedziela  - g. 7.00     + Edwarda Rakowskiego – w 25 r. ś.

          – g. 8.00   + Andrzeja Nawrockiego – w Dniu Imienin.

                     - g. 9.30   + Martę i Saturnina Ciarkowskich, Mariannę, Jana i Józefa Kalinowskich oraz

                                       męża Kazimierza Kalinowskiego.

                    – g. 11.00  +  Rców Grabowskich, Stanisława Kowalskiego i męża Andrzeja – w Dniu Imienin.

          – g. 12.30  – W int. parafian i wszystkich, którzy zwykle się modlą w naszej farze i za zmarłych,

                              za których się modlimy w wypominkach rocznych.                               

   – g. 16.00  +  Kazimierza Sobieckiego – w 11 r. ś.

          – g. 18.00  + Krystynę Grzywińską – w 12 r. ś.